BELUPO SKIN SOLUTION APSORIA EMULZIJA KOD KOŽE SKLONE LJUSKANJU 100ML HIDRATIZIRA I VLAŽI NADRAŽENU KOŽU
Umirujuća emulzija u spreju, za njegu kože sklone ljuskanju – hidratizira i vlaži osjetljivu, suhu i nadraženu kožu.
Belupo Skin Solutions APSORIA je umirujuća emulzija u spreju, namijenjena za hidrataciju i vlaženje suhe i nadražene kože, idealna i za vlasište i za tijelo.
Pažljivo odabrani sastojci, uključujući kokosovo ulje, bademovo ulje i pantenol djeluju kao idealna osnova za regeneraciju kože, pružajući dugotrajnu zaštitu od isušivanja.
Formula bogata biljnim ekstraktima smanjuje nelagodu i suhoću kože, simptome povezane sa psorijatičnom kožom.
Nanijeti na čistu i suhu kožu više puta dnevno. Za maksimalnu učinkovitost, preporuča se ne čistiti tretirano područje 2 do 3 sata nakon nanošenja proizvoda.
AFRODITA CLEAN UP Hyaluron nježno mlijeko za čišćenje 190ml 


